JUMP TO CONTENT
  1. Pełen etat
  2. Biuro / Administracja
  3. Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw

Stellenbeschreibung

Ten wakat wygasł. Zobacz podobne role poniżej...

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Opis oferty pracy

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • Zapewnienie optymalnego przepływu towarów z podległej kategorii od dostawców do hal MAKRO za pośrednictwem platformy przeładunkowej.
  • Bliska współpraca z wiodącym operatorem logistycznym (3PL), oraz wewnętrznymi działami MAKRO (Dz. Planowania, Dz. Handlowy, Hale).
  • Udział w projektach optymalizacyjnych realizowanych w Dziale Logistyki Dystrybucji Artykułów Spożywczych i Przemysłowych.
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby działu.

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • Otwartość na nowe wyzwania i nieustająca chęć kwestionowania staus quo.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość MS Excel (wykorzystanie podstawowych formuł, tworzenie wykresów oraz tabel przestawnych).
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, ekonomia).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość systemów zarządzania opartych na SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group), współpracę z ludźmi na różnych szczeblach, w różnych kulturach.
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni pracy tygodniowo z biura przy al. Krakowskiej 61 w Warszawie).
  • Bezpłatny parking oraz kawa/herbata do dyspozycji Pracowników w przypadku pracy w biurze.
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, możliwość organizacji pracy własnej, realny wpływ na osiągane wyniki i nieformalną atmosferę pracy.
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków).
  • Możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej (w tym IT).

  2. Stanowiska niekierownicze
  3. Biuro / Administracja
  4. Warszawa

Przeglądaj oferty pracy