JUMP TO CONTENT
  1. Pełen etat
  2. Hale
  3. Poznań

Pracownik Sprzedaży Stoisko Ryby

Stellenbeschreibung

Ten wakat wygasł. Zobacz podobne role poniżej...

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Opis oferty pracy

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa Klientów,
  • sprawne uzupełnianie towaru na półkach,
  • dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów,
  • współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej Klientowi,
  • stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy),
  • dokładność i rzetelność,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem,
  • mile widziana aktualna książeczka Sanepidu.

Dodatkowe informacje

Mamy Ci do zaoferowania:

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • system premiowy,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
  • zniżki na zakupy w MAKRO,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • okazjonalne bony towarowe,
  • karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus),
  • parking pracowniczy,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • nagrody za polecenia pracowników,
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe.

Po raz kolejny otrzymaliśmy tytuły Top Employer Polska oraz Top Employer Europe. Nagrody te są przyznawane pracodawcom, których wyróżniają wysokie standardy w zakresie prowadzonej polityki personalnej. Zaaplikuj do nas już dziś!

  2. Hale
  3. Stanowiska podstawowe
  4. Poznań

Przeglądaj oferty pracy