JUMP TO CONTENT
  1. Pełen etat
  2. Sprzedaż / Siły Sprzedaży
  3. Warszawa

Praktyki w Działe Współpracy z Dostawcami

Stellenbeschreibung

Ten wakat wygasł. Zobacz podobne role poniżej...

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywny kontakt z dostawcami (tel email) w zakresie automatyzacji procesów logistycznych.
  • Aktywny kontakt z dostawcami poprzez platformę wymiany danych dotyczących poziomu realizacji dostaw.
  • Rozliczanie kontraktów logistycznych za pomocą aplikacji wewnętrznych i Excel.
  • Ustalenie i wprowadzanie do systemów harmonogramów i minimów logistycznych.
  • Monitorowanie procesów komunikacji elektronicznej (elektroniczna WZ, FV, zamówienia).
  • Uczestnictwo w spotkaniach z Dostawcami, prowadzenie notatek ze spotkań.

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka, ekonomia).
  • Analityczne myślenie.
  • Umiejętność planowania pracy wg priorytetów.
  • Kultura osobista w kontaktach międzyludzkich.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda w prowadzeniu rozmów, mile widziane umiejętności negocjacyjne.
  • Umiejętność słuchania i wyciągania wniosków z rozmowy.
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word) na poziomie średniozaawansowanym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Dyspozycyjność ok. 30-40 godzin tygodniowo.

Dodatkowe informacje

Mamy Ci do zaoferowania:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenia na okres 6 miesięcy.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group), współpracę z ludźmi na różnych szczeblach, w różnych kulturach.
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni pracy tygodniowo z biura przy al. Krakowskiej 61 w Warszawie)
  • Bezpłatny parking oraz kawa/herbata do dyspozycji Pracowników w przypadku pracy w biurze.
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, możliwość organizacji pracy własnej, realny wpływ na osiągane wyniki i nieformalną atmosferę pracy.
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.

  1. Staż / praktyki
  2. Pełen etat
  3. Sprzedaż / Siły Sprzedaży
  4. Warszawa

Przeglądaj oferty pracy