JUMP TO CONTENT
  1. Pełen etat
  2. Hale
  3. Szczecin

Specjalista ds. rozwoju Odido

Stellenbeschreibung

Ten wakat wygasł. Zobacz podobne role poniżej...

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć dołącz do naszego Zespołu!

Opis oferty pracy

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało

  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • utrzymywania stałego kontaktu i udzielania wsparcia w prowadzeniu placówki handlowej Przedsiębiorcy, poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu doradztwa
  • identyfikacja rynkowego potencjału klientów i jego rozwój
  • realizacja celów sprzedażowych
  • zapewnienia ciągłego szkolenia personelu sklepu
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • rozwój kompetencji sprzedażowych
  • dbania o pozytywny wizerunek sieci sklepów ODIDO

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania

  • doświadczenia w handlu i znajomości lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG
  • wiedzy z zakresu funkcjonowania sklepów spożywczych w sieci franczyzowej
  • wysokich zdolności interpersonalnych – komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • praktycznej znajomości technik negocjacyjnych
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • rzetelności i umiejętności planowania organizowania pracy własnej
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Mamy Ci do zaoferowania

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • system premiowy
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakupy w MAKRO
  • dofinansowanie do posiłków
  • karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus)
  • Parking pracowniczy
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • nagrody za polecenia pracowników
  • osobiste narzędzia do pracy np. samochód, telefon, tablet
  • rozbudowany pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • bogatą ofertę dodatkowych programów szkoleniowych prowadzonych w naszej Akademii Inspiracji (https://www.akademia-inspiracji-makro.pl/)

Po raz kolejny otrzymaliśmy tytuły Top Employer Polska oraz Top Employer Europe. Nagrody te są przyznawane pracodawcom, których wyróżniają wysokie standardy w zakresie prowadzonej polityki personalnej. Zaaplikuj do nas już dziś!

  2. Stanowiska niekierownicze
  3. Hale
  4. Szczecin

Przeglądaj oferty pracy