JUMP TO CONTENT
  1. Pełen etat
  2. Finanse / Księgowość
  3. Warszawa

Specjalista ds. Finansów

Stellenbeschreibung

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie wybranych transakcji oraz nadzorowanie księgowań oddelegowanych do Centrum Usług Wspólnych.
  • Obsługa płatności, opieka nad harmonogramem depozytów i pożyczek.
  • Obsługa procesów związanych z leasingiem i środkami trwałymi.
  • Bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i odbiorcami.
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych (cyklicznych oraz ad hoc) na wewnętrzne potrzeby firmy oraz dla zewnętrznych instytucji finansowych.
  • Uczestnictwo w kontrolach wewnętrznych na potrzeby Grupy (Internal Control Finance).
  • Współpraca we wdrożeniu KSEF oraz JPK_KR_PD, JPK_ST_KR.

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów (np. ekonomiczne).
  • Podstawowa znajomość Ustawy o Rachunkowości i IFRS.
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Mile widziane 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze nieruchomości komercyjnych.
  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP (SAP).

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku w jednej ze spółek Grupy.
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni pracy tygodniowo z biura przy al. Jerozolimskich 186 w Warszawie, 2 dni zdalnie).
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych).
  • Bezpłatny parking do dyspozycji Pracowników.
  • Duży zakres samodzielności, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.

  2. Stanowiska niekierownicze
  3. Finanse / Księgowość
  4. Warszawa

Przeglądaj oferty pracy