JUMP TO CONTENT

Nasza kultura organizacyjna

Z PASJĄ DLA NASZYCH KLIENTÓW

Nasza kultura ma dla nas ogromne znaczenie. Doświadczasz jej w każdej hurtowni i na każdym spotkaniu. Nasze wartości jako pracodawcy obejmują naszą pełną pasji obsługę klienta          z wyraźnym naciskiem na usługi gastronomiczne. 

Tworzymy środowisko społeczne z pozytywną i zorientowaną na rozwiązania interakcją. Przyjmujemy opinie i szanujemy wszystkich pracowników - jest to dla nas oczywista sprawa dla pozytywnej wspólnoty! 

Nasze zasady przewodnie to wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Dają nam orientację i są integralną częścią wielu wewnętrznych działań na rzecz indywidualnego rozwoju. NASZE FILARY KSZTAŁTUJĄ NASZĄ KULTURĘ  


Hurt na maksa we wszystkich aspektach naszego biznesu. Od masowej prezentacji towaru, przez konkurencyjne ceny, szeroką ofertę marek własnych, po pierwszorzędny łańcuch dostaw. We wszystkich krajach, wszystkich kanałach, w halach, centrach dystrybucji, na platformach i w Centrum Wsparcia Biznesu.

Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę i zadajemy regularnie pytanie:
Czy jesteśmy faktycznie siecią hurtową? Jeśli nie, wprowadzimy
zmiany. Żadnych kompromisów
i wymówek. Upraszczamy. Jesteśmy ambitni!

sCore jest naszą strategią wzrostu. Stawiamy wzrost na pierwszym miejscu. Działamy po to, by się rozwijać z pełną świadomością naszych mocnych stron. Jesteśmy blisko naszych klientów. Stawiamy na wynik, a nie doskonałość.

Jesteśmy odważni i szybcy. Nasi klienci oczekują efektów. Porzucamy stare nawyki. Skracamy zbyt długie dyskusje. Używamy klarownego języka, zajmujemy jasne stanowiska. Konsekwentnie realizujemy to,
co właściwe dla firmy. Wzrost jest naszym kierunkiem. Chcemy więcej!


Podstawą naszej działalności są pracownicy i klienci. Zasady naszej działalności zbudowane są w ramach wielokanałowego modelu sprzedaży. We wszystkim, co robimy, chcemy być jak najbliżej klientów. To jest kluczowe dla naszego wzrostu. Jesteśmy dumni, że możemy dla nich pracować. Zrozumienie potrzeb klientów jest kluczowe dla naszego wzrostu.

Pracujemy z pasją. Oferujemy najwyższą jakość, atrakcyjne ceny, terminowe dostawy i cyfrowe rozwiązania. To nasz sposób na sukces każdego dnia!


Jeśli chcemy, to możemy osiągnąć wszystko. Jesteśmy wytrwali. Tworzymy środowisko pozwalające na uczenie się na błędach i nie poddajemy się. Podejmujemy ryzyko.

Każdego dnia stajemy się coraz lepsi. Każdego dnia szukamy nowych rozwiązań i sposobów. Każdy z nas dąży do celu. Łączy nas siła działania! Zróbmy to razem!

Wspólnie osiągniemy nasz cel, czerpiąc radość z pracy i świętując sukcesy. Każdego dnia uczymy się od siebie nawzajem. Stale rozwijamy się. Stawiamy na to, co nas łączy, a nie dzieli. Zamieniamy najlepsze praktyki we wspólne rozwiązania. Z dumą bierzemy przykład od najlepszych.

Jesteśmy silnym zespołem. Łączy nas wspólna pasja. W jedności siła, niezależnie od miejsca w organizacji: Jedno MAKRO! Jedno METRO! Pracujemy i wygrywamy razem z pracownikami, klientami
i dostawcami! Zawsze i wszędzie!

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W Makro

Działania na rzecz klimatu –Zwiększamy świadomość ekologiczno-środowiskową naszych pracowników i klientów poprzez działania informacyjne Energy Awareness Program. W ramach Freon Exit Program rezygnujemy z freonu na rzecz czynnika chłodzącego CO2

Działanie na rzecz środowiska – Prowadzimy recykling oraz ograniczamy odpady. Obniżamy poziom zużycia wody oraz energii. Wymieniamy oświetlenia na energooszczędne, wykorzystujemy resursy wodne do celów sanitarnych.

Zrównoważony Łańcuch Dostaw – Naszym priorytetem jest budowa zrównoważonego łańcucha dostaw, dlatego współpracujemy wyłącznie z dostawcami spełniającymi rygorystyczne wymagania. 


Przeglądaj oferty pracy