JUMP TO CONTENT

O nas

makro polska
więcej niż tylko pracodawca

MAKRO jest integralną częścią handlu detalicznego na rynku polskim, od 1994 roku. Jako wiodąca na rynku hurtownia spożywcza, zaopatrujemy konsumentów hurtowych                i wymagających restauratorów w artykuły spożywcze i nieżywnościowe, a także oferujemy im liczne rozwiązania i usługi, które wspierają naszych klientów w ich codziennej pracy. 

Nasze zespoły wykorzystują dla nich całą swoją wiedzę i umiejętności - robimy wszystko, aby      w przyszłości nadal być atrakcyjnym i cenionym pracodawcą. 


TO MY

Nasze hale

Oferujemy to, co najlepsze: wybór około  20 000 artykułów spożywczych i 30 000 artykułów nieżywnościowych. Ponadto oferujemy naszym klientom różne usługi, które ułatwiają im życie i zapewniają swobodę.

 Oferta sięga od najświeższych ryb po profesjonalne kuchenki gazowe, od usług dostawczych po rozwiązania z zakresu cyfrowej gastronomii - dokładnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Korzystają oni z kompetentnego doradztwa, szerokiej wiedzy o produktach i naszej pasji do gastronomii.

AKADEMIA INSPIRACJI

To nowoczesne centrum szkoleniowo-kulinarne dla profesjonalistów HoReCa i pasjonatów dobrego smaku. Jest to miejsce, w którym dostarczamy rozwiązania dla firm i rozwijamy kompetencje i umiejętności wszystkich naszych gości.

Nasze warsztaty dedykowane przede wszystkim specjalistom z branży gastronomicznej prowadzimy w dwóch siedzibach Akademii w Warszawie i Krakowie.


odido

Nasza sieć franczyzowa ODIDO działa już od ponad 10 lat. Przez ten czas nieustannie pogłębialiśmy wiedzę i testowaliśmy wiele rozwiązań dla biznesu i klienta końcowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze narzędzia i praktyki.

Naszym partnerom biznesowym oferujemy: nowoczesną wizualizację, indywidualny floor plan, materiały marketingowe, planogramy oraz rekomendowane listy asortymentowe. Co najważniejsze pozostajemy w ścisłym kontakcie z naszymi partnerami biznesowymi.

Siły Sprzedaży

Nasi pracownicy sił sprzedaży pracują w terenie i skupiają się na ścisłej współpracy z naszymi klientami, aby wspierać i rozwijać ich biznesy. Przede wszystkim zajmują się oni budowaniem i utrzymywaniem długotrwałych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwaniem nowych.

Są oni nie tylko handlowcami, ale również partnerami biznesowymi dla naszych klientów oferując im rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Angażują się w rozwijanie i edukowanie naszych partnerów biznesowych. Dzielą się wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc im w rozwoju i poprawianiu skuteczności.

FIRMA Z HISTORIĄ

Działamy na Polskim rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze hoteli, restauracji i firm cateringowych (HoReCa), sektora tradycyjnego handlu, jak i biur i usług. MAKRO obsługuje klientów profesjonalnych        w modelu wielokanałowym – zakupy w halach wielkoformatowych, online lub w modelu dostaw. Pierwsze hale hurtowni w Warszawie, Łodzi i Sosnowcu. Kolejne obiekty powstały         w 1995 roku w Krakowie, Wrocławiu i Ząbkach pod Warszawą. Do tej pory otwarto 29 hal sieci w całej Polsce. W 2003 roku MAKRO, aby podkreślić identyfikację z METRO AG zmieniło logo z czerwonego na żółto-niebieskie. Od tego czasu identyfikacja wizualna firmy pozostaje niezmieniona. W 2011 roku MAKRO uruchomiło sieć sklepów partnerskich pod marką ODIDO, która zrzesza niezależnych właścicieli sklepów spożywczych. Do końca czerwca 2022 otwartych zostało ponad 2200 sklepów tej marki.

Przeglądaj oferty pracy