JUMP TO CONTENT

Praca & MAKRO

MAKRO. JEDNO MIEJSCE - WIELE MOŻLIWOŚCI

Praca w centrali 

W naszej centrali w Warszawie oferujemy szereg możliwości rozwoju kariery i zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Nasza firma jest miejscem, w którym każdy pracownik może rozwijać swoje umiejętności i pasje. To firma dla ludzi lubiących się uczyć, otwartych na zmieniającą się rzeczywistość. To wiele możliwości rozwoju w różnych działach.

Buduj z nami M!

Sprawdź oferty pracy

Praca w hali 

Praca w halach MAKRO to możliwość rozwoju dla osób zaangażowanych i chętnych do nauki. W hali, pracownicy odpowiadają za dostarczenie klientom najlepszych produktów i usług, prawidłowe ustawienie produktów na półkach, asortyment sklepu oraz wsparcie sprzedaży. Nasi pracownicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez szkolenia.

Buduj z nami M! 

Sprawdź oferty pracy

Praca w centrum dystrybucji

Praca w naszych centrach dystrybucyjnych to wyzwanie dla osób poszukujących dynamicznego i pełnego wyzwać środowiska pracy. Centrum dystrybucyjne odpowiada za przyjmowanie, przetwarzanie i wysyłanie towarów. Pracownicy muszą zapewnić nie tylko sprawne i skuteczne przeprowadzenie procesów, ale także zachować najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Buduj z nami M!

Sprawdź oferty pracy

Już po raz 7 jesteśmy TOP EMPLOYER!

Przeglądaj oferty pracy