JUMP TO CONTENT
  1. Pełen etat
  2. Sprzedaż / Siły Sprzedaży
  3. Warszawa

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Stellenbeschreibung

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i marżowych w ramach przypisanej grupy kluczowych klientów MAKRO z branży HoReCa.
  • Analiza potrzeb i przygotowywanie działań dedykowanych aktywizujących sprzedaż.
  • Udział w tworzeniu krótko i długoterminowej strategii sprzedażowej i promocyjnej.
  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami rynku HoReCa.
  • Analiza rynku i pozyskiwanie nowych kluczowych klientów z sektora HoReCa.
  • Ustalanie warunków współpracy, przygotowywanie i aktualizacja ofert.
  • Przygotowanie prowadzenie procesów negocjacji i renegocjacji  kontraktów.
  • Bliska współpraca z Siłami Sprzedaży MAKRO w zakresie zapewnienia najwyższego standardu obsługi i pozyskiwaniu nowych klientów.
  • Stała współpraca z działem zakupów w obszarze rozwoju asortymentu.

Kwalifikacje

Nasze wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia we współpracy z Klientami Kluczowymi.
  • Umiejętność budowania długotrwałych, pozytywnych relacji biznesowych.
  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu.
  • Umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe i analityczne.
  • Wysoka kultura osobista, przedsiębiorczość, otwartość na współpracę z ludźmi.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, pracy w zespole, rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość rynku gastronomicznego (mile widziana).

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group), współpracę z ludźmi na różnych szczeblach, w różnych kulturach.
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, możliwość organizacji pracy własnej, realny wpływ na osiągane wyniki i nieformalną atmosferę pracy.
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków).
  • Możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej.

  2. Stanowiska niekierownicze
  3. Sprzedaż / Siły Sprzedaży
  4. Warszawa

Przeglądaj oferty pracy