JUMP TO CONTENT
  1. Pełen etat
  2. Sprzedaż / Siły Sprzedaży
  3. Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań HoReCa Digital

Stellenbeschreibung

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna promocja i sprzedaż rozwiązań cyfrowych z naszego portfolio (strony internetowe dla gastronomii, narzędzie do rezerwacji stolików i narzędzie do zamawiania online) wszystkim zainteresowanym firmom HoReCa na wyznaczonym obszarze.
  • Poszukiwanie na rynku dodatkowych możliwości generowania leadów i poprawy wyników sprzedaży.
  • Wsparcie rozwoju i realizacji różnych szkoleń sprzedażowych dla innych jednostek sprzedażowych w firmie, w tym szkolenia z pitchingu sprzedażowego dla Przedstawicieli Handlowych HoReCa oraz Kierowników Sił Sprzedaży.
  • Wsparcie obecnych klientów w korzystaniu z cyfrowych produktów, celem poprawy ich widoczności w sieci oraz usprawnienia kanałów sprzedażowych dla klientów B2C.
  • Zbieranie opinii i spostrzeżeń od klientów i z rynku celem poprawy strategii sprzedażowej i rozwoju produktu.

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań  B2B.
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim.
  • Jesteś osobą zorganizowaną i niezależną.
  • Świetnie pracujesz w dynamicznych zespołach i masz doświadczenie w szkoleniach innych osób.
  • Interesujesz się cyfryzacją i gastronomią oraz jesteś otwarty na ciągłą naukę i rozwój zawodowy.
  • Gotowość na wyjazdy służbowe w celu wspierania klientów i innych przedstawicieli handlowych.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group), współpracę z ludźmi na różnych szczeblach, w różnych kulturach.
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, możliwość organizacji pracy własnej, realny wpływ na osiągane wyniki i nieformalną atmosferę pracy.
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków).
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).
  • Możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej.

  2. Stanowiska niekierownicze
  3. Sprzedaż / Siły Sprzedaży
  4. Warszawa

Przeglądaj oferty pracy